Meist

Kes me oleme

RK Media on digimeedia agentuur, mis on spetsialiseerunud Google reklaamikampaaniatele, otsingumootori optimeerimisele (SEO), sotsiaalmeedia reklaamile (Facebook ja Instagram) ja digiturundusstrateegiate arendamisele.

Oleme teinud koostööd nii suurte, kui ka väikeste ettevõtetega ja suhtume digiturundusse kirglikult. Meie missiooniks on oma klientide turunduseelarvete optimeerimine ja äride kasvatamine.

Mida me teeme

Me usume läbipaistvusse, väärtuse pakkumisse ja järjekindlusesse. Sellepärast pakume tasuta konsultatsiooniteenuseid ja kasutame parimaid internetiturunduse tööriistu, et viia oma kliendid täpselt sinna kus neil on müügiahelas välja paistmiseks vajalik olla.

Kui põhilised protsessid paika oleme saanud, optimeerime ja jälgime igat sammu, et tagada oma klientidele parim digiturunduse teenus.

Me armastame teiega projekte koos teha. See tähendab, et me väärtustame teie nägemust ja kuulame teie vajadusi.

Loome turundusstrateegia, mis sobib teie ettevõttele kõige paremini, suuname selle konkreetsetele tegevustele ja toetame teid kogu protsessi vältel.

Miks valida RK Media

Oleme pühendunud klientide edule juhindudes seejuures eetilistest printsiipidest.

Anname oma tegevuste kohta detailse ülevaate, oleme teile alati oma teadmistega abiks ja töötame parima võimaliku tulemuse nimel.

Paljude digiturundusettevõtete seast enda jaoks õige koostööpartneri leidmine võib olla keeruline ettevõtmine, aga kui valid RK Media, siis meiega jääda on lihtne.

Läbipaistvus

Panustame igapäevaselt aega ja ressursse sellesse, et olla oma klientidele digiturunduse protsessides kergesti mõistetavad.

Järjepidevus

Meie eesmärk on leida Teie ettevõttele kõige sobivamad turundusväljundid. Vastavalt kliendi eesmärkidele loome strateegia ning testime erinevaid tööriistu mis ettevõttele kõige paremaid tulemusi toovad.

Väärtus

Oleme koostööd teinud nii suurte, kui ka väikeste ettevõtetega erinevatest sektoritest. Meie missiooniks on pakkuda võimalikult palju väärtust ning seepärast pakume ka konsultatsiooniteenuseid.

Registreeru TASUTA konsultatsioonile juba täna!

Valmis meiega ühendusse astuma?
Alustage siit!