Sotsiaalmeedia turundus

Usalda oma sotsiaalmeedia kanalid meie kätesse

Kasvata teadlikkust ja püüa tähelepanu.

Sotsiaalmeedia haldus RK Media poolt annab teie ettevõtte igapäevatoimetustele vabamad käed. Üheskoos teiepoolse nägemuse ja eesmärkidega ehitame ülesse strateegiad uute klientide leidmiseks ja olemasolevate fännide järjepidevaks kaasamiseks. 

Sotsiaalmeedia turundus ühes Facebooki reklaamiga võimaldab saavutada kiireid tulemusi - olgu selleks brändi tuntuse kasvatamine või toote/teenuse müügi kasvatamine.

Esmane konsultatsioon tasuta!

Küsi pakkumist!

Sotsiaalmeedia turundus

 • Sotsiaalmeedia kanalite haldamine/analüüs
 • Sisustrateegia välja töötamine
 • Sisu loomine (tekstid ja visuaalid)
 • Reklaamide loomine

Küsige pakkumist juba täna, leiame Teile parima lahenduse!

  Miks valida RK Media

  Oleme pühendunud klientide edule juhindudes seejuures eetilistest printsiipidest.

  Anname oma tegevuste kohta detailse ülevaate, oleme teile alati oma teadmistega abiks ja töötame parima võimaliku tulemuse nimel.

  Paljude digiturundusettevõtete seast enda jaoks õige koostööpartneri leidmine võib olla keeruline ettevõtmine, aga kui valid RK Media, siis meiega jääda on lihtne.

  Läbipaistvus

  Panustame igapäevaselt aega ja ressursse sellesse, et olla oma klientidele digiturunduse protsessides kergesti mõistetavad.

  Järjepidevus

  Meie eesmärk on leida Teie ettevõttele kõige sobivamad turundusväljundid. Vastavalt kliendi eesmärkidele loome strateegia ning testime erinevaid tööriistu mis ettevõttele kõige paremaid tulemusi toovad.

  Väärtus

  Oleme koostööd teinud nii suurte, kui ka väikeste ettevõtetega erinevatest sektoritest. Meie missiooniks on pakkuda võimalikult palju väärtust ning seepärast pakume ka konsultatsiooniteenuseid.

  Registreeru TASUTA konsultatsioonile juba täna!

  Valmis meiega ühendusse astuma?

  Alustage siit!