SEO teenus: Kasvata oma äri kasutades otsingumootorit

Teeme teie ettevõtte Googles leitavaks

Kasvatage kodulehe külastatavust ja müüki!

SEO teenus aitab teie ettevõtte kodulehe Google otsingumootoris nähtavaks teha.

Google otsingumootori eesmärk on inimesteni tuua informatsiooni, mis vastab kõige paremini nende otsingu eesmärgile. Vaatamata Google eesmärgile pakkuda kõigile võrdne võimalus, on nad veebilehtede järjestamiseks arendanud algoritmid, mille järgi hinnatakse kodulehe autoriteeti ja asjakohasust.

Need algoritmid on loonud kasuliku konkurentsi - esile tuuakse see, kelle leht on kasutajasõbralik ning pakub kvaliteetset asjakohast infot.

Soovid oma ettevõtte kodulehe Googles leitavaks teha? Võta meiega ühendust!

Alustage siit!

Mida sisaldab SEO teenus?

 • Kodulehe analüüs
 • Märksõnade analüüs
 • Tehniline optimeerimine
 • Sisu loomine
 • Lingiviidete ehk backlinkide ehitamine

Küsige pakkumist, leiame teile parima lahenduse!

  Mis asi on SEO teenus?

  Kuidas näeb välja SEO teenuse protsess?

  seo teenuse protsess

  Märksõnade analüüs

  Aitame välja selgitada Teie ettevõttele kõige kasumlikumad otsingumärksõnad ning uurime milliste märksõnadega te praegusel hetkel esile tulete.

  Vastavalt ettevõtte tegevusalale koostame ka vajadusel konkurentsianalüüsi.


  Veebilehe audit

  Tehniline audit - selgitame välja Teie kodulehe tehnilised puudujäägid otsingumootori optimisatsiooniks.

  Sisuaudit - kaardistame kõik Teie kodulehe alamlehed ning aitame kodulehte struktureerida kompaktsemaks ja effektiivsemaks.


  Tehniline optimeerimine

  Optimeerime kodulehte vastavalt Google järjestusfaktoritele ning korrastame struktuurivigu.

  Kui leht on algusest peale korralikult ehitatud ning rohke sisuga, piisab tihtipeale ainult optimeerimisest, et tulemusi märgatavalt parandada.


  Sisu loomine

  Aitame kodulehele luua otsingumootorisõbralikku sisumaterjali selleks, et otsingutes rohkem esile tulla ning paremini müüa.


  Linkide ehitamine

  Leiame teemakohaseid veebilehti ning otsime lingisuunamise võimalusi, et tõsta Teie kodulehe autoriteetsust.

  3 Põhikomponenti, millest SEO teenus koosneb

  Kuna SEO (search engine optimization) on loomult sisuturunduse üks väljunditest, haakub ta hästi ka teiste turundusvõtetega nagu meediaväljaanded (ajalehed, ajakirjad jne.) ja sotsiaalmeediaturundus (Facebook, Twitter, Instagram jt.). Loe lähemalt SEO ja sisuturunduse kohta.

  Selleks, et üks koduleht otsingumootoris välja paistaks, on olulised komponenti: lehe sisu, optimisatsioon, viited (e. backlingid).

  seo teenus otsingumootori optimeerimine

  1. Lehe sisu

  Sõnaga "sisu" (inglise keeles "content") kirjeldatakse digitaalseid materjale, sealhulgas tekstid (ka reklaamtekstid), pildid, videod, sotsiaalmeedia postitused, graafikud jne. Sisuloome on digiturunduse alustala - see annab meile kõik loendamatud võimalused brändi loomiseks, interneti müügiks jne.

  Kodulehe optimeerimise seisukohast on lehe sisu oluline selleks, et leht oleks soovitud märksõnadega leitav, rahuldaks samal ajal inimeste otsingueesmärki ning müüks meie soovitud toodet/teenust.

  Google arvestab otsingutulemuste määramisel lehel olevate sõnade arvu, pikemate tekstidega lehed on üldjuhul olnud edukamad. > Loe lähemalt

  See ei tähenda muidugi seda, et lehel paartuhat sõna mõttetut teksti peaks olema - Google arvestab ka kasutajate lehel oldud aega. Sisutühja tekstiga seda kindlasti ei saavuta.

  Kvaliteetse lehe sisu alla kuuluvad kindlasti ka asjakohased pildid ja videod, mis aitavad inimestel käesolevat teemat paremini mõista.

   

  2. Kodulehe optimeerimine

  Optimisatsiooni alla kuulub SEO tehnilisem osa. 

  Mõned faktorid, mida jälgime ja korrastame kodulehti optimeerides on:

  märksõnad pealkirjades, märksõnad H-tagides (annavad Googlele teada, millised tekstid on olulised, lehe laadimiskiirus, korduvate lehtede (ja sisu) korrastamine, piltide optimeerimine, mobiili kasutatavuse optimeerimine, URL-ide korrastamine, katkiste linkide korrastamine, Sitemap-i loomine/korrastamine jt.

  3. Lingiviited (backlingid, internal lingid ja outbound lingid)

  Backlingid ehk välised lingid on lingisuunamised teistelt veebilehtedelt Sinu veebilehele (näiteks neti.ee-s olevad suunamised erinevate ettevõtete kodulehtedele). Need aitavad Google otsingumootoril mõista, et tegu on olulise lehega. Mingis mõttes on tegu niiöelda digitaalse "soovitusega" - kui üks leht suunab teisele, siis tähendab, et sellel teisel lehel on / võiks olla suunamist väärt materjali. Tuues uuesti näitena neti.ee - seal olevad viited ettevõtete lehtedele selleks, et inimesed saaksid lähemalt uurida otsitud firma kohta.

  Mida rohkem kvaliteetseid suunamisi kodulehele on, seda kõrgem on Google silmis lehe autoriteetsus ning seda tõenäolisemalt paistab see otsingutulemustes välja.

  Internal lingid ehk veebilehe sisesed lingid on lingisuunamised Sinu saidil olevate lehtede vahel. Lisaks lehe temaatika mõistmisele, aitavad sisemised viited otsingumootoritel paremini mõista kodulehe struktuuri ning parandada kasutajasõbralikkust (näiteks on üks digiturunduse kuldreegel see, et kodulehe tähtsaimad elemendid võiksid alati olla mõne kliki kaugusel mistahes lehelt). Sisemised viited on näiteks avalehele paigutatud menüünupud - teenuste nupp viitab teenuste lehele jne.

  Outbound lingid ehk väljaminevad lingid on lingisuunamised Sinu kodulehelt teistele veebilehtedele. Kuigi nende tähtsust otsingutulemuste parandamisel ei ole kindlalt tõestatud, aitavad väljaminevad viited Google otsingumootoril paremini mõista kodulehe temaatikat ja sisu ning seetõttu ei ole ka välistatud nende positiivne mõju tulemustele.

  Parimaks lingisuunamiste näiteks võiks tuua kõigile südamelähedase Wikipedia. Kui mitu korda olete te kohanud mõnda Wikipedia lehte otsingutulemuste tipus?

  (Pildil on näha siselinkide kasutamist Wikipedia lehe näitel)

  Image

  Wikipedia lehed on otsingumootori optimeerimise seisukohast ideaalsed näited, sest nendel on kõik otsingutulemustes välja paistmise eeldused olemas.

  Väliseid viiteid kahjuks silmaga uurida ei saa - nende nägemiseks tuleb kasutada tasulisi süsteeme nagu Ahrefs, Majestic, Moz või SEMRush (SEMRushi saab väga piiratud variandis kasutada ka tasuta).

  SEO Teenus ehk otsingumootori optimeerimine

  Selleks, et asju lihtsana hoida, lähtume kodulehti optimeerides alati nendest kolmest elemendist, sest kõik väiksemad tegevused jaotuvad nende alla.

  Kui koduleht ei ole soovitud otsingutulemustes nähtav, on probleem alati kas sisus, optimisatsioonis või viidete puudumises / halbades viidetes. Probleemide tuvastamiseks viime läbi erinevad auditid, mis vaatlevad kõiki põhikomponente - sisuaudit, tehniline audit ja backlinkide audit.

  Tellides meie käest SEO teenust, saate ülevaate oma lehe praegusest seisust ning soovitusi, kuidas otsingumootoris esile tõusta.

   

  SEO teenuse hind

  Hinnad varieeruvad vastavalt sellele, kas teostame ühekordset optimeerimist või tegeleme lehega mitmete kuude vältel. Kindlat hinda teenusele panna on keeruline, sest iga koduleht on erinev. Igakuise töö puhul oleme miinimumiks seadnud 250€/kuu.

  Arvestada tuleb sellega, et vastavalt projektile võib tekkida tarkvaralisi lisakulusid. Näiteks maksab eelnevalt mainitud Ahrefs-i kõige odavam pakett 99€/kuu. Väljapaistvad tulemused nõuavad parimaid tööriistu.

  SEO teenuse ajaline kulu

  Kui palju kulub aega selleks, et optimeerimise tulemusi näha?

  See oleneb täiesti kodulehest. Meil on olnud kliente, kelle puhul on mõned lehe struktuuri ümbertegemised toonud märgatavaid tulemusi juba 1-2 nädala jooksul. Kiiremaid tulemusi on tavaliselt oodata lehtedelt, mis on eksisteerinud mõne aasta ning on seeläbi kogunud domeeni autoriteeti.

  Samuti oleneb palju sihitud märksõnade populaarsusest - osades valdkondades on märksõnade otsingute hulk madalam ja seetõttu võtavad tulemused kauem aega.

  Lisaks läheb tulemuste nägemiseks rohkem aega veebilehtedel, mis on uued ning millele me kõigepealt autoriteeti ehitame selleks, et Google otsingumootor üldse lehte arvesse võtaks.

  Kuidas me tehtud tööde tulemuslikkust näeme?

  Meil on võimalik välja tuua statistikaid kodulehe külastatavusest ning samuti saame me seadistada Google Analyticsis mõõdikuid näiteks saadetud päringute arvu kohta. Sealt saame me tuletada ka informatsiooni selle kohta, kui suur osa külastajatest tundis Teie toote või teenuse kohta rohkem huvi.

   

  Loe lisaks:

  Miks valida meid?

  Kindlustunne

  Anname alati endast parima, et meie kliendid maksimaalset kasu saaksid. Mõtleme suurelt, seame eesmärgid ning liigume järjepidevalt tulemuste poole. Seisame Teie huvide eest.

  Efektiivsus

  Aeg on kõige kallim vara. Meile ei meeldi aega tühja kulutada ja loodame, et Teile ka mitte. Tegutseme laserkiire fookusega ning tabame punkte, mis päriselt tulemusi toovad.

  Alati sammu võrra ees

  Investeerime pidevalt aega ja ressursse selleks, et olla uute trendide ja muutustega kursis. Ettenägeliku tegutsemisega ennetame asjatuid probleeme.

  Valmis meiega ühendusse astuma?

  Alustage siit!